0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Güvercinler Yumurta Yuvaları, Dayanıklı Plastik Güvercinler Kafes Aksesuar Nefis Yetiştiriciliği Ekipmanları için Kuluçka Aracı için Kuşlar için Güvercinler için

Güvercinler Yumurta Yuvaları, Dayanıklı Plastik Güvercinler Kafes Aksesuar Nefis Yetiştiriciliği Ekipmanları

₺ 30.60
Tuva'dasın müsait

kullanılabilirlik

Doğrudan kuş kafesine asılabilen kurulumu ve kullanımı kolaydır.Güvenli plastik malzemeler kullanarak, toksik olmayan, kokusuz ve kullanımı dayanıklı.Kuşlar ve güvercinler gibi çeşitli küçük hayvanların kuluçkalanması için uygundur.İçi boş görünüm tasarımı, küçük ve kompakt, yumurta yerleştirmek için uygundur.Islah ekipmanı işçilikte mükemmeldir ve temizlenmesi kolaydır.Özellik : 1. Güvenli plastik malzemeler kullanarak, toksik olmayan, kokusuz ve kullanımı dayanıklı.2. Kuşlar ve güvercinler gibi çeşitli küçük hayvanların kuluçkalanması için uygundur.3. İçi boş görünüm tasarımı, küçük ve kompakt, yumurta yerleştirmek için uygundur.4. Doğrudan kuş kafesine asılabilen kurulumu ve kullanımı kolaydır.5. Islah ekipmanı işçilikte mükemmeldir ve temizlenmesi kolaydır.Şartname : Öğe Türü : Yumurta Kuluçka Arac Imalzeme : Plastikağırlık : Yaklaşık. 575g / 20.3 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 24. 7x23.5x7.2 cm / 9.7x9.3x2.8 inç Amaç : Kuşlar kuluçka gibi her türlü küçük hayvan için uygundur Paket Listesi : 10 x Yumurta Kuluçka Arac Inot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Item Type:
Eggs Hatching Tool
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 575g / 20.3oz
Product Size:
Approx. 24.7x23.5x7.2cm / 9.7x9.3x2.8in
Purpose:
Suitable for all kinds of small animals, such as birds hatching
Package List:
10 x Eggs Hatching Tool :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Sen de olabilir