0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Tablet Standı Tutucu,Yüksekliği Ayarlanabilir, 360 Derece Dönen, Metal Taban telefon tutucu için Yatak Dağı Dock için 4 ~ 11 inç Ekran Tablet Akıllı Telefonlar, E-Kitap Okuyucu

Tablet Standı Tutucu,Yüksekliği Ayarlanabilir, 360 Derece Dönen, Metal Taban telefon tutucu için Yatak Dağı

₺ 261.30
Tuva'dasın müsait

kullanılabilirlik

Ayarlanabilir Esnek Açı : Çok yönlü ayar için 360 Derece dönebilen, size en iyi görüş açısını sağlar.Video izlemek,fotoğraf görüntülemek,okumak,video kaydı yapmak için mükemmeldir.Yaygın Uyumluluk : Evrensel Tablet Standı, tüm akıllı telefonlar vb. Için tüm 4 ila 11 inç Genişliğindeki Tabletlere uyar.Sağlam taban : Ağır metal taban, cihazınızın güvenli ve sallanacağı anlamına gelir free.It doğrudan bir masa,tezgah,masa veya herhangi bir düz yüzeye dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Çoklu Uygulamalar : Sandalyede,Yatakta ve Kanepede en iyi İzleme ,yumuşak tüpün açısı ve telefon tablet tutucusunun her ikisi de değiştirilebilir,istediğiniz herhangi bir pozisyonu ve açıyı elde edersiniz, Tembel Braket ellerinizi diğer aktiviteler için serbest tutar.Kullanımı rahat olsun,ayakta,otururken bırakması ve egzersiz.Güvenilir Satış Sonrası servis : Lütfen bu öğenin yalnızca görüntüleme veya okuma için uygun olduğunu unutmayın.Lütfen sıkmak için biraz çaba sarf etmeniz gereken tablet tutucuyu çıkarın.Güler yüzlü ve güvenilir müşteri hizmetlerimiz projenizle ilgili her türlü yardımı sunacaktır.Zemin standı seçme nedenleri : 1. Evrensel'i yükseltin, isterseniz ayarlayın, 360 ° döndürme ayarını doğrudan 2 yerine yerleştirin. Kollar klipssiz hareket edebildiğiniz kadar esnektir 3. Çift açık tip evrensel büyük klip 4-13.5 inç cep telefonu tablet evrensel 4. Daha kalın ve daha kalın metal çubuklar,tam metal yükü daha güçlü, daha dayanıklıdır, yan deliğin metal tabanı artar ve stabilite 2 kat 5 artar. Servikal / kol yara değil,filmler canlı yayın 1.4 metre zemin Uygulama yukarıdan 2.6 kg Düşük kare dipli 1.4 metre : yaklaşık 30 CM Karbon çelik + ABS Net ağırlık özellikler : Adı : Çift evrensel dirsek dirsek Malzeme : yatarken e-arkadaş kitap / oyun ve eğlence / fırça yuvarlak,daha rahat okuma / kayıt/ : 4-11 inç telefon / tablet Paket çekim işlemi Sırasında 1 X zemin standı İpuçları : içerir : oyun selfies / görüntünün gerçek renk nedeniyle bu ışık,kamera,ekran ayarları gibi faktörler böylece üründen biraz farklı olabilir.Gerçek renge bakın.Boyutsal hatalar : 1-2 CM farklı Teslim Tarihi ile hatalar oluşabilir : Paket 7-21 iş günü içinde 30 ay boyunca iade edilecektir.Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bir mesaj bırakın lütfen ve biz 24 saat içinde size geri alacak.

Ürün parametreleri

Name:
Double universal cantilever bracket
Material:
Carbon steel + ABS
Net weight:
1.4 meters with a square bottom of about 2.6 kg
Low:
about 30CM from 1.4 meters above the ground
Application:
4-11 inch phone / tablet
Package includes:
1 X floor stand :
Tips:
During the shooting process,the actual color of the image may be slightly different from the product due to factors such as light,camera,screen settings and so on. See the actual color.
Dimensional errors:
1-2 CM errors can occur with different
Delivery Date:
The package will be returned for 30 months within 7-21 working days.
If you have any questions about this product,please leave a message and we will get back to you within 24 hours. :

Sen de olabilir