0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Tablet Standı Tutucu,Metalik Çok Açılı Ayarlanabilir Stand Tutucu 360 °Döndürme 10,5 İnç'e Kadar Tüm Akıllı Telefonlar ve Tabletler için Esnek Kol Oturma Odası/Başucu/Spor Salonu için uygundur

Tablet Standı Tutucu,Metalik Çok Açılı Ayarlanabilir Stand Tutucu 360 °Döndürme 10,5 İnç'e Kadar Tüm Akıllı

₺ 575.88
Tuva'dasın müsait

kullanılabilirlik

Cihaz Uyumluluğu : Stand tutucu, 4.6 inç ila 10.5 inç arasında değişen tablet ve cep telefonlarına uyar.Sabit Güvenli Yapı : 2 silikon pedli kelepçesi, cihazınızı çizilmelere ve kaymalara karşı koruyabilir.Paspaslı kalınlaştırılmış metal taban, düz yüzeyde çok sabit kalır.Çok açılı Kullanımı kolay, cihazın devrilme korkusu olmadan düz yüzeyli yerleri görüntüleyin ve çalışın.Zemin tembel dirsek evrensel başucu kelepçe klip zemin tipi canlı yatak chase artefakt destek TV ev çok fonksiyonlu ayarlanabilir braket Özellikleri : 1. Cep telefonları ve tabletler için evrensel.Tembel stand, hareket ettirildikten hemen sonra kullanılabilir. 2.Mandrenin gerilmesi kolaydır, sıkıca sıkıştırılır,düşmeyi önler, kauçuk koruyucu ped, pasın ıslanmasını önler 3.Mandren 360 °döner,hortumu hareket ettirmeye gerek yoktur ve açı serbestçe ayarlanabilir. 4. 29 10.5 inç ekran Kartı boyutu) 145 CM Renk : siyah,beyaz Kullanım aralığı : cep telefonu / tablet (4.6 ABS + karbon çelik Toplam yükseklik güçlü desteği ile sert metal Hortum ve damla özellikleri : Adı : Zemin standı Malzeme : : .5x19.Farklı stilleri Mevcuttur 5cm (L x W) : 1.Masaüstü sürümü (cep telefonu için özel klasör) / Masaüstü sürümü (tablet telefon için evrensel klasör) 2. Kat sürümü (cep telefonu için özel klasör) / Kat sürümü (tablet telefon için genel klasör) 3. Teleskopik versiyon daha ağır iniş (tablet telefonlar için) / Teleskopik versiyon daha ağır iniş (tablet telefonlar için) + Bluetooth uzaktan kumanda4. Landing Standard Edition ( yalnızca cep telefonları için) + Bluetooth uzaktan kumanda / Ağır sürüm-Landing (tablet telefonlar için) + Bluetooth uzaktan kumanda5. Paket / ağır sürümü (cep telefonu klip) + masaüstü küçük ayraçZemin Kat sürümü (evrensel mobil telefon) + masaüstü küçük aparatı Paket içeriği : 1 X tablet zemin standı İpuçları : çekim Sırasında görüntünün gerçek rengi nedeniyle bu ışık,kamera,ekran ayarları gibi faktörler böylece üründen biraz farklı olabilir.Gerçek renge bakın.Boyutsal hatalar : 1-2 CM farklı Teslim Tarihi ile hatalar oluşabilir : Paket 7-21 iş günü içinde 30 ay boyunca iade edilecektir.Bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bir mesaj bırakın lütfen ve biz 24 saat içinde size geri alacak.

Ürün parametreleri

Name:
Floor stand
Material:
ABS + carbon steel
Total height:
145CM
Color:
black,white
Use range:
mobile phone / tablet (4.6-10.5 inch screen)
Card size:
29.5x19.5cm (L x W)
Available in different styles:
1.Desktop version (specific folder for mobile phone) / Desktop version (universal folder for tablet phone) :
2. Floor version (specific folder for mobile phone) / Floor version (general folder for tablet phone) :
3. Telescopic version heavier-landing (for tablet phones) / Telescopic version heavier-landing (for tablet phones) + Bluetooth remote control :
4. Landing Standard Edition (for mobile phones only) + Bluetooth remote control / Heavy version-Landing (for tablet phones) + Bluetooth remote control :
5. Floor version (mobile phone clip) + desktop small bracket-package / heavy version-floor (universal mobile phone) + desktop small bracket :
Package includes:
1 X tablet floor stand :
Tips:
During the shooting process,the actual color of the image may be slightly different from the product due to factors such as light,camera,screen settings and so on. See the actual color.
Dimensional errors:
1-2 CM errors can occur with different
Delivery Date:
The package will be returned for 30 months within 7-21 working days.
If you have any questions about this product,please leave a message and we will get back to you within 24 hours. :

Sen de olabilir