0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
Kauçuk Kapaklı ve Hava Geçirmez Sızdırmaz Plastik Boya Tepsili Suluboya Paleti Sanat Guaj Akrilik Grafiti Boyası için Seyahat Paleti (12 Izgara Yumuşak Kapak Birleştirilebilir)

Kauçuk Kapaklı ve Hava Geçirmez Sızdırmaz Plastik Boya Tepsili Suluboya Paleti Sanat Guaj Akrilik Grafiti

₺ 111.90
Tuva'dasın müsait

kullanılabilirlik

Pigment Pigment tahtası, anti-damla ve anti-şok etkisi, uzun servis ömrü ile iki sert ve yumuşak kapak seçeneğine sahiptir. cover Kapaktaki sızdırmaz oluk, boyanın sızmasını ve resim çantasını veya sırt çantasını lekelemesini önlemek için iyi bir sızdırmazlık sağlayabilir. grids 36/48 ızgaralar daha makul düzenlere sahiptir ve ızgara tasarımı birkaç büyük boyutlu kare kullanır.İçine temiz su veya sık kullanılan pigmentler koyabilirsiniz. ♦ Son iki 10/12 ızgara yumuşak kapak boya plakası birleştirilebilir, istediğiniz numarayı seçebilir ve daha sonra büyük bir boya plakasına monte edebilirsiniz. Color Renkli tahta, yüksek kaliteli plastik malzemelerden, çeşitli yüksek kaliteli tasarımlardan yapılmıştır, detaylara dikkat eder ve dayanıklıdır.Şartname : Malzeme : Plastik Renk : resimde gösterildiği gibi.Farklı bilgisayarlar farklı renkleri görüntülemek Gibi, gerçek öğenin renk yukarıdaki resimlerden biraz farklı olabilir 10 Izgaralar Joinable (İsteğe bağlı) Paket Listesi : 1 x Renk Paleti Kutusu Not 6 12 Grid Joinable 5 48 Izgaralar Yumuşak Kapak #4 : 24 Izgaralar Sert Kapak 3 36 Izgaralar Yumuşak Kapak tip 2 : #1 : 24 Izgaralar Yumuşak Kapak# : # : # : # : : .

Ürün parametreleri

Material:
Plastic
Color:
As shown in the picture.
Type:
#1:
24 Grids Soft Cover
#2:
36 Grids Soft Cover
#3:
48 Grids Soft Cover
#4:
24 Grids Hard Cover
#5:
12 Grids Joinable
#6:
10 Grids Joinable (Optional)
Package List:
1 x Palette Color Box :
Note:
As different computers display colors differently, the color of the actual item may vary slightly from the above images. :

Sen de olabilir