0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
haraç 0.00
Tüm 0.00
BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, 2 Adet Taşınabilir Asılı Çöp Torbası Tutucu, Mutfak için Çöp Torbaları Raf, Dolap için Plastik Torba Tutucu

BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, 2 Adet Taşınabilir Asılı Çöp Torbası Tutucu, Mutfak için Çöp Torbaları Raf,

₺ 60.00
Tuva'dasın müsait

kullanılabilirlik

Many Birçok Durum için Kullanılabilir : Plastik çöp torbası tutucusu, kapıya, mutfak dolabına, çekmece kapısına asılabilen birçok yere uygulanır, sadece yerden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda mutfağı temiz ve düzenli tutar. Install Kurulumu ve Kullanımı Kolay : Plastik torba tutucunun yenilikçi kullanımı, torbayı kullanmak veya kaydetmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın, bu plastik torba dağıtıcısının rahat kullanım için mutfak duvarına, dolaba veya rafa yapışması kolaydır. Storage Basit ve Temiz Depolama Bakkal Çantası : Plastik torbalara ihtiyacınız olduğunda, onları asla bulamazsınız, onları bulduğunuzda,her zaman kötü bir şekle sahiptirler,Eski plastik alışveriş çantalarınızı saklayın, böylece yeniden kullanabilirsiniz, Plastik torba tutucu kutusu depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Kitchen Ideal Mutfak Atık Aracı : kapının üzerindeki plastik torba tutucu Mutfağı her zaman düzenli tutun,Takmaya gerek yok, sadece dolap kapınıza asın,Yerden tasarruf edin. customer İyi müşteri hizmetleri : Plastik torba dağıtıcımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve size 24 saat içinde tatmin edici bir cevap vereceğim.Şartname : İsteğe bağlı Renk : Koyu mavi/açık mavi/pembe/turunc Umalzeme : plastikboyutu : 26x12x10 cmözellikleri : Plastik torba tutucu Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, dayanıklı ve kullanımı pratik.Sadece mutfaklar için mükemmel değil, bu akıllı ev eşyaları, banyo dolaplarınızın içinde gizli, hijyenik bir çöp kutusu oluşturabilir.Zor işi yaptık ve sizin için hazırladık bile!Tek yapmanız gereken Plastik torba tutucuyu dolap kapınızın üzerine kolayca takmak ve çantanızı takmak .. işte bu simple.It birçok yere uygulanır, kapıya, dolap kapısına, çekmece kapısına asılabilir, yerden tasarruf sağlar, mutfak yerini temiz ve düzenli tutar.Paket içerir : 2 * Mutfak çöp torbası rack Only Mutfak çöp torbası raf, diğer demo ürünleri dahil değildir.Not : nedeniyle manuel ölçüm, hafif bir hata izin lütfen, ama bu kullanımını etkilemez.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini göstermeyebilir.anlayışınız için teşekkürler.Anlayışınız için teşekkürler.

Ürün parametreleri

Optional Color:
Dark blue/light blue/pink/orange
Material:
Plastic
Size:
26x12x10 cm
Features:
Plastic bag holder Made of high quality material, durable and practical to use.
Not only perfect for kitchens, this smart piece of homeware, can create a hidden, hygienic bin, inside your bathroom cupboards. :
We’ve done the hard work and already set it up for you! All you have to do is easily hook the Plastic bag holder over your cupboard door and attach your bag… it’s that simple. :
It applies to a lot of places, can be hung on the door, cabinet door, drawer door,saving space, keep the kitchen place clean and tidy. :
Package includes:
2 * Kitchen trash bag rack
Only Kitchen trash bag rack, other demo products are not included. :
Note:
Due to manual measurement,please allow a slight error,but this does not affect the use.
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item.Thanks for your understanding. :

Sen de olabilir